– Чи існують ліки від кохання?
– Чи існують ліки від страху втрати?


Разом зі своїми пацієнтами д-р Ірвін Ялом, професор Стенфордського університету, намагається розкрити причини певних людських вчинків, думок, переживань, депресій чи страхів, і разом знайти шляхи подолання кризисного стану.


– Чому ми закохуємося?
– Чим відрізняється закоханість від кохання?
– Як в коханні до іншого не втратити себе?


Терапія Ірвіна Ялома ґрунтується на налагодженні близьких дружніх стосунків з пацієнтами, аналізі їхнього минулого та сьогодення, на тлумаченні снів, плануванні майбутнього…
Важливо, не лише, щоб пацієнт довіряв і симпатизував лікарю, але і щоб сам терапевт цікавився клієнтом, співпереживав із ним, полюбив його.


У книжці «Ліки від кохання» є десять історій пацієнтів доктора Ялома.
Не зважаючи на те, що не всі думки автора ми поділяємо, вважаємо, що це дуже хороша книжка. Вона допомагає не лише зрозуміти, наскільки різними є люди, їхні почуття і потреби, як по-різному кожен може проінтерпретувати певну ситуацію, а навіть глибше зазирнути у себе. Адже читаючи будь-яку книжку, ми не лише співпереживає з героями, а й шукаємо тотожного чи найбільш схожого на себе.

Здійснювати свої мрії — це прекрасно.
Так само, як вміти любити так, щоб не потребувати ліків від кохання.


#bibliohub #urbanhub
#центральнаміськабібліотеказапоріжжя #Запоріжжя #книга #зустріч #друзі #спілкування #відпочинок #гарнийнастрій #читатимодно #будьвтренді

Оставить комментарий