Архивы

В рамках проекту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» у нашому #bibliohub вперше відбувся показ «Єврофест: кіно для кожного» – фільму, який отримав головну кінопремію своєї країни «Гойя» в номінації «кращий фільм». Яскраве кіно 2018 року «Чемпіони» (країна виробництва Іспанія, режисер Хав’єр Фессер студії Morena Films).


Оригінальний сюжет, унікальні персонажі, повчально і наочно… Мудрі вислови, які виглядають на перший погляд нісенітницями, але зрозумілі кожному.
Кращим актором на цьому фестивалі було визнано людину, яка не має професійної акторської освіти та має інвалідність Хесус Відаль.

Це визнання захоплює…
І якщо ми дійсно хочемо реалізувати потенціал людяності, який є в нашої нації, і змінити цим ситуацію відстороненості від нагальних проблем неповністю дієздатних співгромадян, то маємо негайно звернути увагу на проблему всебічної допомоги тим, хто сьогодні вкрай цього потребує.
Ставлення до людей з особливими потребами є мірилом людяності і толерантності в суспільстві.
Щоб бути сучасною високого цивілізаційного рівня країною нам потрібно переосмислення, зміна ставлення до людей з особливими потребами.
Тож — будьте людяними.
«Добро, яке ти робиш від серця, ти робиш завжди собі.!»
(Л. М. Толстой)


Щиро вдячні нашим партнерам:
— Артхаус Трафік — https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/
— Державне агентство України з питань кіно —https://www.facebook.com/ukrainefilmagency

Оставить комментарий