Яскравим анімаційним фільмом режисера Мануки Депояна «Микита Кожум’яка» 19 грудня завершився кінопоказ кращих фільмів кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно» в Центральній Міській Бібліотеці ЦБС для дорослого населення за підтримки українського кінодистриб’ютора «Артхаус Трафік» та Державного агентства України з питань кіно та Фестивалю фільмів для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест».

Маленькі відвідувачі захоплено слідкували за хоробрими пригодами Микити, співчували, раділи, затамовуючи подих, отримували шалене задоволення від перегляду.
Щиро вдячні нашим партнерам – Артхаус Трафік, Державне агентство України з питань кіно, Чілдрен кінофест, завдяки яким і відбувся цей надзвичайний міні кінофестиваль у Центральній Бібліотеці міста Запоріжжя.


В період з листопада по грудень до перегляду юним кінофанам були представлені такі фільми: анімаційний серіал «Моя країна — Україна», колекцію самобутніх українських мультфільмів від студії Укранімафільм, музичну комедію «Трубач» режисера Анатолія Матешко та анімаційний фільм режисера Мануки Депояна «Микита Кожум’яка».


Маємо сподівання, що кіномистецтво і надалі буде давати можливість всім бажаючим насолоджуватись фільмами українського виробництва і знайомити з власним кінопродуктом з метою популяризації національних фільмів серед населення України.
Завжди чекаємо всіх бажаючих на цікаве та корисне дозвілля у Центральній Міській Бібліотеці ЦБС для дорослого населення за адресою: вулиця Гоголя, 66, Олександрівський район! З нами цікаво! 

Наші партнери:
— Артхаус Трафік — https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/
— Державне агентство України з питань кіно –https://www.facebook.com/ukrainefilmagency
— Чілдрен кінофест – https://www.facebook.com/sovenokcharlie/

Оставить комментарий