Архивы

Ось і розпочалися передноворічні свята, сповнені добротою, казкою та дивами.

Казкове свято: День Святого Миколая…

Яке воно? Яка постать є водночас реальною, таємничою і такою очікуваною будь-якою малечею та й не тільки, яка власним прикладом надихає людей роботи добро не сподіваючись на вдячність?

На всі ці питання знайшли відповіді юні гості Центральної Міської Бібліотеки для дорослого населення 19 грудня.

Відеомандрівка «Шляхами Святого Миколая Чудотворця» занурила читачів в цікавий та незнайомий ще їм світ історії свята, його походження та традиції.
Бібліотекарі ознайомили малечу з легендами про Миколая із Патари, які вчать доброті, щирості, слухняності, тому, що навіть добро є справедливим. І не тому що «так треба», адже сама постать Святого Миколая давала власний приклад доброї людини.

Юні читайлики танцювали в музичному хороводі, їздили в паровозику доброти, мандрували залами бібліотеки в пошуках розгадки бібліотечного квесту і, звичайно ж, знайшли дорогоцінні скарби-дарунки.

Майстер-клас з виготовлення мишеняток-оберегів прийдешнього року, перегляд мультиплікаційного фільму «Микита Кожум`яка» з фестивалю «Українське дитяче кіно» тримали дітлахів в приємній напрузі.

Спонсором солодощів – «Святим Миколаєм» для малечі стала Громадська організація «Платформа спільних дій».
І як же без бібліотечних дарунків – кожна дитинка отримала в подарунок від бібліотеки чудову і цікаву книжечку.

Казково, святково та неймовірно захопливо провели гості Центральної Бібліотеки День Святого Миколая. З гарними емоціями, позитивом, добром та символом 2020, виготовленим власноруч, з новими книгами-дарунками малеча радісно йшла додому.

Творіть добро не сподіваючись на вдячність!

Бажаємо всім веселих Новорічних свят!

Завжди чекаємо всіх у Центральній Бібліотеці ЦБС для дорослого населення, де завжди цікаво і казково!

Оставить комментарий