Вперше в Запоріжжі 10 листопада в Центральній бібліотеці для дорослих, по вулиці Гоголя, 66, відбувся День Науки, в якому прийняли участь відомі запорізькі науковці та популяризатори науки, а також мешканці Запоріжжя і області.

 

 

 

Цікаві лекції науковців Кристини Крупєй, Олексія Болдирєва, Лілії Коледи, Олександра Войтовича, Олени Войтович, досліди з генетики та фізіології рослин, мікробіології та біофізики,  «Паразити під мікроскопом», майстер-класи з надання першої медичної допомоги, наукові ігри впродовж дня! І при цьому весь час відбувалося живе спілкування з гостями про науку.

Дорослі та діти захоплено змінювали різноманітні локації, роздивлялись, знайомились із науково-популярною літературою, дивились в мікроскопи, змішували, грали та отримували шалене задоволення.

 

Організатор заходу громадська організація «Наукова унія» (NGO «Unia Scientifica») щорічно надає можливість громадянам відчути себе науковцем, долучитися до розвитку науки в Україні та за кордоном, а також прийняти участь у наукових конкурсах в «Wikiscince contest 2019» тощо.

 

Також партнерами неймовірного Дня науки були Запорізький національний університет, Запорізький державний медичний університет, Запорізький обласний центр молоді, Медичний центр «Айболіт» та Bogomoletz Institute of Physiology.

Центральна бібліотека завжди відкрита до нових знайомств та партнерства!

 

Оставить комментарий