31 жовтня до Центральної бібліотеки на «Найстрахітливіше свято року «Halloweеn»

 

 

 

завітали такі гості, які з’являються лише раз на рік: ельфи, вурдалаки, відьмочки, небіжчики та інші персонажі з потойбічного світу.

 

 

Містичні гості одразу ж уподобали колоритні фотозони бібліотеки, які фактурно доповнювали їх образи. Таємною і магічною була запропонована бібліотекарями виставка «страхітливих» книг, що розповідають про кордони між світами, духів та всього хеллоуїнського — жанру містики і жахів.

 

 

Майстерня «FaceArt», де «чаклували» бібліотекарі над створенням образів гостей, що не мали можливості його зробити завчасно, знайшла своїх бажаючих.

Креативні бібліотекарі у відповідних образах незвичайного свята занурили всіх присутніх у таємничу історію цього свята, ознайомили з легендами, віруваннями, презентували добірку останніх новинок жанру жахів.

Відвідувачі розважалися, жартували та весело приймали участь в цікавих конкурсах-жахастиках, літературних головоломках, де призами були і дивовижні привиди і, навіть такі солодощі, які можна скуштувати лише один раз на рік.

Кінозал для справжніх любителів полоскотати свої нерви, який «нон-стоп» демонстрував добірку кращих фільмів жахів впродовж дня тримав увагу наших гостей до останніх титрів нічного перегляду.

 

 

Отже, вечір напередодні Дня всіх святих зустріли гумором та позитивом і задоволені гості йшли з вечірки в гарному настрої.

 

 

Завжди чекаємо всіх у цікавій та творчій бібліотеці міста, яка розташована по вул. Гоголя, 66, Олександрівського району.

 

Оставить комментарий