Архивы

В межах програми «Територія культурного розвитку» (за ініціативи міського голови В. Буряка) 14 вересня в парках міста закладами культури вдруге були створені зони дозвілля.

 

Запоріжці  мали чудову нагоду завітати  до парку імені Гагаріна (Комунарський  район),  щоб навчитися давньому японському мистецтву створення декоративних паперових виробів під час майстер-класу з класичного орігамі. Програма заходу бібліотеки-філії  №7  для дорослого населення  складалася з майстер-класу «З любов’ю до рідного краю», в ході якого дорослі та діти, без жодних вікових обмежень, змогли  навчитися робити серця в цій  техніці. Також працівники бібліотеки підготували інформаційні листи «Запоріжжя в цифрах, фактах», «Запоріжжя – місто незвичайне!» відвідувачі заходу дізналися про багаті традиції, розмаїття народно-поетичної творчості нашого краю.

Мешканці Бородінського мікрорайону мали змогу відвідати різноманітні майстер-класи, подивитися виступи творчих колективів, потанцювати під веселу музику, пограти з аніматорами в захоплюючі ігри. Бібліотеки №11 та №16 ЦБС для дорослого населення представили виставки книжкових новинок «Відкрий свою книгу!», презентували вироби творчої «Майстерні радості», запросили перевірити свої знання у вікторині сторінками казок з ляльковими героями «Книга – добрий, мудрий друг» та отримати задоволення від запальних руханок під час дитячої дискотеки. Партнери бібліотеки – Українська асоціація сахаджа-йоги – познайомили присутніх з цікавим музичним інструментом – кампаною, намалювали бажаючим мехенді (візерунки щастя та гармонії). Як завжди, попитом користувалися зона букросингу та фотозона «Я люблю бібліотеку!»

 

Центральна бібліотека  у парку Театральному (Олександрівський район) пропонувала усім бажаючим познайомитися з новими книгами за допомогою QR-кодів.

 

 

 

 

Бібліотека-філія   №14  сумісно з  філією №13  організували для  відпочиваючих у  парку імені  Бочарова свято народної творчості  « Тепло від рук, із серця світло».

Основною подією  свята став майстер-клас з оволодіння  традиційними українськими  техніками  (швами), який  провела  бібліотекар  філії №14  Тетяна Толстенко.  Дуже цікавою була розповідь  про феномен  брокарівської  вишивки, яка зараз викликає багато суперечливих  думок та  тлумачень. Поки мами  займалися на майстер-класі, діти  розважалися,  створюючи  власні  візерунки  за столиком  з розмальовками.

Для тих же,  хто  не володіє  талантом  до вишивання, але цікавиться, запропоновано було  книжкову виставку-заохочення «Вишивала  щастя – долю».

Оглядова журнальна доріжка  «Давнина в рушниках»  демонструвала символічну мову  українських вишиванок.  А доповнював   тему коментар-тестування «Таємниці українського візерунку».

Знайшлося місце витворам  сучасним:  поряд  демонструвалися  нинішні техніки, наприклад,  канзаши   —  прикраси  зі стрічок, а також  чудові  картини з бісеру.

 

А бібліотека-філія №13 приготувала цікавий майстер-клас з виготовлення виробів із паперових трубочок. Ольга Трохименко з захопленням показувала малечі та дорослим, як твориться з паперу краса.

На думку тих,  хто відвідав  свято, це не просто  інформаційний захід, де є чому повчитися. Це дуже  красиве видовище, це саме те, чого нам не вистачає.

 

Оставить комментарий