В суботу 17 серпня 2019 року о 19:00 на території Молодіжного пляжу наш БІБЛІО NE-ФОРМАТ «MUSIC NIGHT» «Симфонія літа, що минає» відбувся досить в теплій атмосфері.
Вечір ми вирішили присвятити Рею Бредбері, якому 22.08 .2019 виповнилося би 99 років.
Автор за своє життя створив більше восьмиста різних літературних творів, серед них романи, оповідання , перекази, вірші та дитячі п’єси. Серед його прекрасних творів є ті, які містять загадкові ноти літа «Вино з кульбаб» та продовження цього роману «Літо, прощавай !».

Ці два твори стали темою вечора.

 

Розпочали зустріч дискусією, що підтримується в соціальних мережах. Чи належать слова «Серпень потрібно пити маленькими ковтками…» відомому письменнику. Бібліотекарі дібрали цитати із відомих творів автора, що стосуються літа. І переконали присутніх, що це дуже гарні слова, але до творчості Рея Бредбері не мають відношення.

 

 

 

Продовжила вечір літературна вікторина. Потрібно було зібрати найбільший літературний букет. Учасники , мали відгадати назву квітки із відомих творів. Впродовж вечора були літературні читання, поетичні конкурси , отримання призів та музика non-stop.
Запалювали публіку ALEXANDR MINAEV & FRIENDS. Відпочиваючі на пляжі підходили до вогнища, співали пісні і просто приємно проводили час.

Оставить комментарий