10.07.2019 у Центральній бібліотеці для дорослого населення (Гоголя 66, Олександрівський р-н) працівники бібліотек-філій та читачі мали можливість зустрітись з фахівцями відділу правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в рамках Проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

 

 

 

Житняк Людмила Анатоліївна та Грипас Аліна Володимирівна наголосили, що Проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» навчає громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення.

 

Присутні дізнались про гарантовану державну безоплатну соціальну, медичну, психологічну, правову допомогу та можливість тимчасового притулку у разі необхідності. Усі постраждалі мають право на конфіденційність, вибір спеціаліста (за можливості).

З великої зацікавленістю слухали про податкову знижку при навчанні на комерційній основі, про алгоритм стягнення аліментів, про захист інтересів дитини під час подорожі за кордон без згоди одного із батьків.

Всі отримали тематичні буклети: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти», «Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України». В них надають інформацію про чіткий план дій під час прийняття будь-якого рішення.

Можливість отримати первинну юридичну консультацію мали всі бажаючі. Людмила Анатоліївна та Аліна Володимирівна були дуже щирі та приємні у спілкуванні. Професійні відповіді були потрібні багатьом присутнім.

То ж, якщо у Вас виникла потреба юридичної підтримки, звертайтесь до нашої бібліотеки. Ми допоможемо Вам захистити свої права разом з Мін’юстом  в рамках Проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Оставить комментарий