10 липня 2019       о 10:00                  у Центральній бібліотеці для дорослого населення в рамках проекту «Я маю право!»                                                                          відбудеться зустріч з Житняк Людмилою Анатоліївною (представницею Головного територіального управління юстиції  у Запорізькій області).

В сучасних умовах розбудови правової системи України, що базується на зміцненні прав людини і громадянина, важливим є піднесення на належний рівень правосвідомості і правової культури населення. Адже дуже часто життя показує, що громада добре знає свої обов’язки, але погано орієнтується в своїх правах. Тому люди потрапляють у непередбачені ситуації. Мета бібліотек — ознайомити, навчити громадян орієнтуватися в безлічі законів та правовому середовищі країни.

Людмила Анатоліївна підготувала відповіді на необхідні життєві питання, що турбують звичайних громадян. Відповідальність батьків за виховання дітей, податкові знижки для багатодітних родин. Не менш важливим буде повідомлення про новини оформлення від’їзду дітей за кордон під час розлучення батьків, як швидко отримати аліменти та інше.

Родзинкою заходу буде представлення проекту «Муніципальна няня».

Оставить комментарий