Архивы

 

22 травня 2019 року після ремонту відкрилась Центральна бібліотека. В цей день в бібліотеці було дуже багато гостей.

 

 

Переступивши поріг бібліотеки, відвідувачі у першу чергу звертали увагу на інтер’єр бібліотеки.

 

Стелажі з бібліотечним фондом розташовані по периметру будівлі у всіх на виду, до стелі. Така нестандартна розстановка дає ілюзію та відчуття відкритості бібліотечного простору.

 

 

Особливе місце належить зонам відпочинку. Обговорювати, висловлювати думки про прочитане, погортати взяті книги можливо не тільки на дивані, але і на підвіконнях з м’якими подушками. А ще читати можна, сидячи прямо на шафах!

 

 

 

 

Для користувачів є комп’ютери, безкоштовний Інтернет, забезпечено WiFi-доступ.

 

 

 

 

 

На прилеглій території для бажаючих парковка для велосипедів, лавочки та сучасне освітлення.

 

 

Продовжується формування електронного каталогу бібліотеки та електронного формуляру читача, що значно прискорить більш повне задоволення інформаційних запитів користувачів, дасть можливість надання швидкого доступу до інформації.

Приємно було чути від мера міста Володимира Буряка, що міська рада і далі продовжить розвивати бібліотеки Запоріжжя, створювати сприятливі умови для читачів і працівників бібліотечних закладів, поповнювати книжкові фонди сучасною літературою.

 

Оновлена Центральна бібліотека – це затишний простір для спілкування та спільної діяльності, творчості, релаксації і корисного дозвілля громади, місце позитивних емоцій і настрою.

 

Як зазначають читачі: «В таку бібліотеку хочеться приходити і повертатися знову і знову».

Оставить комментарий