7 травня бібліотека-філія №14 (вул. Полякова 5, Шевченківський р-н) запропонувала своїм читачам День історичної правди під гаслом «Мужність і відвага – крізь покоління». Головна мета бібліотекарів – повернути обличчя молоді до подій того часу і разом з ними вшанувати героїв Другої світової, відомих і безіменних, не дозволити історичного забуття.

Відбувся літературно-мистецький вечір-хроніка, організований сумісно зі школою мистецтв №4, ліцеєм «Захисник» та Радою ветеранів Шевченківського району. Ведуча заходу, викладач ШМ №4 Наталя Соколенко присвятила Дню Перемоги відео лекцію про пісні, створені у воєнний час. Вони були могутньою зброєю у боротьбі з фашизмом і до сих пір живуть серед нас.

Не змогла стримати сліз, виступаючи перед юнацтвом, голова Ради ветеранів  Завальницька Любов Володимирівна. Її емоційне звертання було коротким, але виразним: ніхто не створений для війни, вона не повинна повторитися. І залежить це в першу чергу від нинішнього покоління.

Огляд книжкової виставки «Пам’ятаємо – перемагаємо» провела завідуюча бібліотеки Наталія Ступченко. Як добре, що не зупиняється потік книг, які є спогадами або письменницькими розвідками про не такі вже й далекі часи Другої світової.

Зі святом, дорогі друзі, З Днем Памяті і Днем Перемоги! Ніколи знову!

Матеріали надано бібліотекою-філією №14

Оставить комментарий