Гоголь – це диво та загадка російського таланту. І це диво народилося й визріло на Полтавщині, на українській землі. І тому таке велике значення Гоголя для української літератури. Адже вона теж багато чим вийшла з Гоголя. Гоголь став святом!

1 квітня талановитому письменнику виповнилось би 210 років. Бібліотечні працівники вирішили взяти активну участь у святкуванні ювілею цієї геніальної людини.

 

Сумісно зі школою мистецтв №4 бібліотека провела літературну годину для вихованців театрального, хореографічного, художнього та вокального відділень школи “Українець, що став великим російським письменником”. Для уваги присутніх працівники підготували яскраву виставку-дослідження «Геніальний Гоголь», літературну вікторину «Творчих справ майстер». Вихованці школи показали високий рівень знань творчості письменника.

 

Учні художнього відділення підготували галерею яскравих художніх робіт за творами митця. Дуже всім сподобались малюнки до твору «Ніч перед Різдвом».

 

Книжковий слайдер “Сучасний діалог з Гоголем” познайомив з літературознавчими статтями та монографіями, присвяченими творчості М. В. Гоголя. Були представлені найбільш цікаві роботи літературознавців, які є в фонді бібліотеки.

Тож людина, яка народилася 210 років тому, захопила у чудовий літературний полон і надихнула на творчість усіх: і дорослих, і дітей, і читачів, і бібліотекарів.

І це може тільки радувати!

Матеріали надано бібліотекою-філією №14

Оставить комментарий