Архивы

20 березня 2019 р. в Центральній бібліотеці для дорослого населення відбулась зустріч з американським журналістом і фотографом Бренданом Хоффманом. Відвідувачам та співробітникам він презентував свої фотоматеріали, зроблені на сході України в 2014 — 2017 роках.

Брендан Хоффман — відомий американський фотожурналіст-фрілансер, що висвітлює теми війни, культури, історії та національної ідентичності. Він співпрацює з такими всесвітньо відомими видавництвами як The New York Times, National Geographic, TIME, The Washington Post, The Wall Street Journal та ін.

«Я фотографував війну та мирне життя навколо неї, починаючи з перших днів у квітні 2014 року, і був одним з небагатьох фотографів, які постійно працювали з обох сторін. Моя картина підкреслює безглузду абсурдність властиву збройному конфлікту, потрясіння від немислимого зіставлене з абсолютно повсякденним. Якщо щось і зрозуміло, так це те, що війна реальна, і може статися де завгодно.»

Проект  Хоффмана «Україна під час війни» переміг в міжнародному конкурсі документальної фотографії Philip Jones Griffiths Award, який щорічно організовує Фонд імені Філіпа Джонса Гриффитса.

У 2018-2019 роках він розробляє новий розділ проекту про Україну як стипендіат Програми імені Фулбрайта в Україні.

«Гранти підтримують ідею, яка полягає в тому, щоб дати контекст війні, щоб іноземці бачили в Україні щось більше, ніж конфлікт. Я знімаю по всій країні і багато розмірковую про те, що минуле може сказати справжньому і як даний впливає на майбутнє. Іншими словами, як і роль історії в сьогоденні? Як ми готуємося до майбутнього? Налаштовані люди оптимістично?» — розповів  Брендан Хоффман.

Біографічну довідку дивись тут.

Фотороботи художника можна подивитися на сайті.

Фотограф Брендан Хоффман вибрав зі свого архіву десять улюблених знімків — по одному за кожен рік його професійної кар’єри — і розповів, чому вони йому подобаються.

 

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №2 бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках ліцей "Захисник" майстер-клас майстри Запоріжжя патріотизм социальный центр "Проміння" українська мова читацьке об'єднання