Архивы

 

Створення бібліотек по принципу сімейних – це не віяння моди,а необхідність сьогоднішнього дня. Саме тому, працівники бібліотеки-філії №14(вул. Полякова 5а, Шевченківський р-н) запропонували дитячому закладу «Парус» (№226,Шевченківський р-н) партнерську взаємодію.

13.12.2018 о 10.00 відбувся круглий стіл «Створення сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї». В обговоренні прийняли участь: завідуюча бібліотекою-філією №14 Ступченко Н.Т., завідуюча методико-бібліографічним відділом центральної бібліотеки ЦБС для дорослого населення – Ізвьосткина Л.О., методист дитячого закладу – Шкарупа Т.Ф., психолог – Вершина О.А., вихователь – Волох Л.В.

Головним месседжем обговорення стали пошуки шляхів взаємодії між закладами з питання всебічного зміцнення правових, моральних та етичних засад сімейного життя.

Намітили напрямки запровадження психолого-педагогічного та організаційно-методичного супроводу з метою створення оптимальних умов для повноцінного виховання дітей у сім’ї.

До роботи в цьому об’єднані вже долучились Запорізький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; психологічна та юридична служби.

Хотілось би, щоб залучились працівники інших бібліотек, громадські організації та об’єднання,що опікуються проблемами сім’ї.

Оставить комментарий