Напередодні Міжнародного дня захисту тварин бібліотека для дорослих №14 розпочала цикл екозаходів «З любов’ю до дикої природи», присвячених світу тварин як важливій складовій екологічної гармонії на планеті Земля.

Бібліотекарі підготували Інтернет-калейдоскоп із життя диких тварин. Разом з читачами бібліотекар Валентина Семешко гортала сторінки усного журналу «Таємниці тваринного світу».

Вразила всіх і розповідь бібліотекаря читальної зали Тетяни Толстенко «Тварини в зоні АТО». «Тварини – воїни, тварини – талісмани, позитивчики і антидепресанти, компаньйони і рідна душа», – так говорять про своїх вихованців бійці з фронту.

Присутнім була пропонована однойменна книжкова виставка-інсталяція «Таємничі, неповторні, однієї крові з нами».

Цікаві відеоролики, які розповідають про життя диких тварин серед людей та домашніх тварин, що відважно прийшли на допомогу людині, стали чудовою ілюстрацією до розповіді бібліотекарів.

По закінченні заходу читачі взяли участь в акції «Кіт у мішку». Кожен з присутніх міг взяти собі у подарунок запаковану в обгортку книгу, не знаючи ні автора, ні назви.

Читачі схвально відгукнулися про зустріч, підкреслюючи, що дійсно дізналися багато нового і цікавого про тварин. Деякі підкреслили, що почули абсолютно несподівані факти, які їх вразили і запам’яталися.

Це перший захід із екоциклу. Надалі читачів бібліотеки №14 чекають відеолекторій за фільмом «Хатіко», акції «У бібліотеку – з чотирилапим другом», інтернет- подорож «У гості до дикої природи», круглий стіл друзів тварин «Розповім вам про свого друга». До 4 жовтня працюватиме книжкова виставка, присвячена таємницям фауни та позитив-фільмотека, де кожен бажаючий отримає задоволення від перегляду коротких відео про життя тварин.

Матеріали надано бібліотекою-філією №14

Оставить комментарий