Центральна міська бібліотека для дорослих міста Запоріжжя 7 червня відкрила сезон літніх бібліотечних майданчиків. У Олександрівському сквері працювало бібліотечне бюро добрих порад з енергозбереження.

Не таємниця, що плата за електроенергію становить значну частину загальної суми комунальних платежів. Чи можна зменшити ці витрати? Фахівці-енергетики кажуть, що можна. Причому без неймовірних зусиль і злісної економії. На даний момент практично кожна людина бажає навчитися економити електроенергію в побуті, так як це не вимагає особливих вкладень, але дозволяє значно заощадити.

Бібліотекарі підготували для городян пам’ятки «Енергозбереження в побуті: всі способи економії» і вчили відвідувачів літнього майданчика як економити енергію на кухні, при користуванні електроприладами (і, до речі, як купувати найменш енергозатратні з них), при пранні та інших побутових ситуаціях і навіть при відключенні зарядних пристроїв мобільних телефонів.

Кожен бажаючий міг поділитися також власним досвідом зі збереження енергії.

Бібліотекарі звернули увагу містян на те, що зміна наших щоденних дій, звичок щодо використання енергетичних ресурсів може зробити значний внесок у справу охорони природи. Адже природа наш спільний дім, жити поза яким неможливо, і кожен з нас таким чином особисто може робити свій внесок у охорону природи.

В.Семешко

Оставить комментарий