Архивы

Сьогодні до Центральній бібліотеці завітав письменник з Дніпра Дмитро Бондаренко.

Дмитро Бондаренко народився в 1974 році в м. Кам’янське (в минулому м. Дніпродзержинськ). Закінчив Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту. Почав друкуватися в періодиці з 1999 р. Лауреат і дипломант багатьох  загальноукраїнських літературних конкурсів і премій.

Книги нашого гостя відомі навіть в Америці. Його роман «17 поверх» неодноразово досягав першого міста в списку бестселерів на американському сайті AMAZON. В категорії «Cхідно-європейська література» книга кілька разів виходила на перше місце, а також потрапила в ТОП-100 за жанром «Медичні трилери». Тому відгуки від своїх книг письменник отримує і від американських читачів. Роман про історія молодого хлопця, який дуже любив свою дружину, але таємно мріяв про якусь іншу жінку. Знайомий порадив йому відвідати місцевий бордель…»

Роман “Як стати президентом?” Це історія хлопця, який з дитинства мріяв стати президентом. Проаналізувавши біографії знаменитих американських і українських президентів він зрозумів у чому полягав головний рецепт їхнього успіху…

Письменник пише не лише романи.  Дмитро Бондаренко – майстер «короткої прози». Збірка оповідань «Кохати по-дніпропетровськи» відзначена дипломом Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов». Як зазначає сам письменник: «Сомерсет Моем — це мій учитель і ідеал письменницької майстерності. У 14 років мені випадково потрапила до рук книга «Пироги і пиво». І його склад настільки вразив мене, що я тут же зрозумів: хочу і сам стати письменником». А вперше спробував смак авторської роботи коли вчився у другому класі.

 

На сьогоднішній день є автором десяти книжок. Пише українською мовою в жанрі гостросюжетної реалістичної прози. Чимало сюжетів оповідань Бондаренка взяті письменником із власних спостережень довколишнього життя в сучасному місті.

Після зустрічі і автор, і гості лишились задоволені.

У відвідувачів заходу була унікальна можливість почути твори у авторському виконанні, задати питання та придбати книги автора.

 

 

Приємним подарунком для працівників та читачів бібліотек  станут книги  з автографом Дмитра Бондаренка. Тож у мешканців міста з’явилася можливість познайомитися з його творчістю ближче.

Читачам та працівникам бібліотек було дуже приємно, що письменник завітав до нас у свій День народження.

 

Оксана Орлова

Оставить комментарий