Архивы

Змінюється час, міняється мода на пісні та виконавців. Але деякі з них не підвладні часу. Навесні згадуємо про композиторів Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, співачку Квітку Цісик. На жаль, із приводу їх передчасної смерті.

29 березня в бібліотеці-філії №11 стало Днем Квітки. Хто хоч раз почув голос цієї співачки, ніколи не забуде її, наче вона знала якусь таємницю, загальну для кожного людського серця.

Звідки ж взялася чарівна українська квітка, яка відкрила таємний код української душі, у чужині, в самому центрі Нью-Йорка? Дізнатися про це, почути унікальне виконання знайомих з дитинства пісень, зробити собі квітку-прикрасу на згадку і про цей день, і про надзвичайну жінку змогли всі відвідувачі бібліотеки. Вони познайомилися з її батьками, які прагнули передати дітям свою любов до далекої України; почули голос успішної і затребуваної Кейсі – бек-вокалістки і джингл-діви, енергійної і прагматичної американки… Але закохалися в «Колискову» і «Комарика», «Пісню про рушник» і «Ґандзю», «Черемшину» і «Два кольори», які заспівала справжня українка Квітослава.

Мрія чудової квітки, яка могла би стати окрасою будь-якої сцени, здійснилася: її голос повернувся на батьківщину предків, а доля її вплелася в полотно української культури своїм особливим візерунком.

Матеріали надано бібліотекою-філією №11

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №2 бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках ліцей "Захисник" майстер-клас майстри Запоріжжя патріотизм социальный центр "Проміння" українська мова читацьке об'єднання