Архивы

Небесна Сотня — це наша біль і наша гордість , це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших за кращу долю для своєї держави. Юні та сивочолі, багатодітні батьки  та одинаки, заробітчани та кандидати наук, східняки та західняки — абсолютно різні такі схожі. Кожен герой Небесної Сотні повстав проти насилля, несправедливості і кожен здійснив особистий подвиг — віддав найцінніше — своє життя заради нової України. І це не пафосні слова це — реальність.
Щоб вшановувати пам’ять загиблих бібліотека-філія № 14 вирішила провести захід пам’яті «Твої сини, Україно, твій біль, твоя слава!» у військовому ліцеї з посиленим фізичним навантаженням «Захисник». Молоді був представлений документальний фільм «І в скорботі завмерла країна, відправляючи вас до небес…», а також було проведено огляд літератури щодо цієї теми.
Присутніх так захопила тема героїки 2014 року, що вони стали активними учасниками діалогу: «Захисники чи бунтарі?». Їм було запропоновано зробити аналіз ходу подій того часу. При цьому юнацтво показало свою обізнаність та зацікавленість  подіями.
Учасник АТО, полковник Української армії, розказав присутнім, як нелегко завойовується мир на Сході країни. Наскільки активно відбувався діалог між ліцеїстами та учасником АТО, що можна зробити висновок — сучасна молодь небайдужа до долі країни, готова захищати і відстоювати її незалежність.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Матеріали надано бібліотекою-філією №14

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв   Мар »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №2 бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках ліцей "Захисник" майстер-клас майстри Запоріжжя патріотизм социальный центр "Проміння" українська мова читацьке об'єднання