Архивы

Небесна Сотня — це наша біль і наша гордість , це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших за кращу долю для своєї держави. Юні та сивочолі, багатодітні батьки  та одинаки, заробітчани та кандидати наук, східняки та західняки — абсолютно різні такі схожі. Кожен герой Небесної Сотні повстав проти насилля, несправедливості і кожен здійснив особистий подвиг — віддав найцінніше — своє життя заради нової України. І це не пафосні слова це — реальність.
Щоб вшановувати пам’ять загиблих бібліотека-філія № 14 вирішила провести захід пам’яті «Твої сини, Україно, твій біль, твоя слава!» у військовому ліцеї з посиленим фізичним навантаженням «Захисник». Молоді був представлений документальний фільм «І в скорботі завмерла країна, відправляючи вас до небес…», а також було проведено огляд літератури щодо цієї теми.
Присутніх так захопила тема героїки 2014 року, що вони стали активними учасниками діалогу: «Захисники чи бунтарі?». Їм було запропоновано зробити аналіз ходу подій того часу. При цьому юнацтво показало свою обізнаність та зацікавленість  подіями.
Учасник АТО, полковник Української армії, розказав присутнім, як нелегко завойовується мир на Сході країни. Наскільки активно відбувався діалог між ліцеїстами та учасником АТО, що можна зробити висновок — сучасна молодь небайдужа до долі країни, готова захищати і відстоювати її незалежність.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Матеріали надано бібліотекою-філією №14

Оставить комментарий