Архивы

З 1988 року щорічно 1-го грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Традиційно до цього дня в бібліотеці-філії №14 організовуються тематичні книжкові виставки, проводяться інформаційно-просвітницькі заходи.

Працівники бібліотеки разом з представником Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ  провели тренінг-попередження під назвою «Пліч-о-пліч проти убивчої епідемії ВІЛ / СНІДу». Захід проходив у читальному залі бібліотеки. Бібліотекарі спілкувалися з учнями 10-класу  школи № 101.
Ми намагалися:

• привернути увагу молоді до проблеми СНІДу;

• виховувати уважне ставлення до себе, до свого здоров’я;

• сформувати переконання про необхідність дотримуватись здорового  способу життя.

У ході заходу учні познайомилися з історією виникнення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, дізналися про проблему ВІЛ і СНІД, про шляхи зараження і можливості інфікування, про різницю між ВІЛ-інфекцією та СНІДом. Нагадали підліткам, що це захворювання в наші дні входить в число найстрашніших хвороб у світі. Ознайомили зі статистикою захворювання в Запорізькій області, Україні і у світі. Переглянули відеоролики  ВІЧ/СНІД. Також  відбулось  анкетування молоді з питань, пов’язаних із запобіганням і профілактикою цих захворювань. Читальний зал анонсував 10 художніх фільмів, заснованих на реальних подіях. У кінці заходу з метою закріплення отриманої інформації задавалися питання. Молодь впевнено відповідали на всі поставлені питання, тому можна зробити висновок, що наданий матеріал був засвоєний. Потрібно дуже дбайливо ставитися до свого здоров’я, так як здоров’я — це цінний дар. Далеко не всі хвороби можна вилікувати, тому краще  не хворіти!

Матеріали надані бібліотекою-філією №14

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №2 бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках ліцей "Захисник" майстер-клас майстри Запоріжжя патріотизм промо-акція социальный центр "Проміння" читацьке об'єднання