Архивы

Kalendar2016 рік проголошено роком Божого милосердя папою Франциском. Так продовжуються давні християнські традиції, які розпочаті ще в біблійні часи. Кожні 50 років проголошували Святий рік Божого милосердя. У цей рік прощали навіть борги і відпускали невільників і в’язнів. В Україні соціально незахищеним людям зараз особливо необхідні прояви милосердя і турботи, тому багато хто приєднався до цієї акції, незалежно від віросповідання. Бібліотека-філія №14 (вул.Полякова,5) також вирішила долучитися до акції милосердя і з цією метою відвідала Запорізький міський геріатричний центр. У цьому закладі оздоровлюються люди похилого віку. Дехто з них немає близьких і потребує особливої уваги і піклування.

Головні герої свята – шановані люди. Сьогодні вони – ветерани праці, пенсіонери, ті, про кого кажуть – на заслуженому відпочинку.

stariki 026Щоб підняти настрій, дати можливість відчути тепло дружнього спілкування і долучити мешканців центру до української поезії і прози, працівники бібліотеки провели для них музично-літературну композицію «Тепло душі — поезія і пісня». У світлій і затишній залі звучали найкращі вірші про кохання, сенс життя і почуття українських поетів, чудові уривки з поезій П.Тичини, Л.Костенко, О.Олеся, М.Рильського. На щастя, бібліотека має чудовий читацький актив, який завжди бере участь у заходах і акціях. Цього разу постійні читачі Філіпчук  Марія, учениця ліцею №34, учасниця міського конкурсу «Школо, ми шукаємо таланти» і Гармаш Людмила, місцева поетеса,майстриня проявили волонтерську ініціативу і приєдналися до участі у зустрічі. Марія співала українські пісні, які крають душу, Людмила Гармаш читала вірші, які вона пише сама, знайомила учасників зі своїми книгами.

Бібліотечні працівники приділяють особливу увагу популяризації книги.

stariki 068Є твори, які пробуджують вир почуттів,  змушують радіти, страждати і відчувати. Саме з такими книгами кращих сучасних українських авторів. учасників літературної номінації «Коронація слова» були ознайомлені  мешканці геріатричного стаціонару.

Приємним і несподіваним подарунком для працівників бібліотеки став вірш, який написав ветеран праці Петро Никоненко:

                              Бібліотека… Серце завмира,

                              Коли пірнаю в тишу таємничу,

                              Святилище пізнання і добра,

                              Що в майбуття через минуле кличе.

                              До дива знань і мрій, о друзі, йдіть!

                              Високий дух летітиме далеко…

                              Аби сказати: «Зупинися, мить!»

                              Кажу лише: «Живи, бібліотеко!»

Зі словами вдячності за проведений вечір виступили працівники центру і вручили колективу бібліотеку «Подяку» за небайдужість та співробітництво.

Працівники бібліотеки сподіваються, що серед звичайної буденності плину життя,  захід осяяв красою почуттів, глибиною думок душі учасників.

Наталія Ступченко

2 комментария на “Зігріємо серце ближньому”

  • ольга says:

    Творять не тільки письменники,а й бібліотекарі.(Г.Ібсен) Які ви молодці, яку велику справу робите. Велика вам подяка і низький уклін!!!!!!

  • Татьяна says:

    Молодці бібліотекарі ! Який важливий і теплий захід ! У будь-якому віці кожна людина потребує до уваги і турботи , а тим більше в похилому ! Я вірю , що ці щасливі минути надовго збережуться в серці і пам’яті ваших підопічних ! Здоров’я їм і вам дорогі колеги !

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Июнь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май   Июл »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №2 бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках ліцей "Захисник" майстер-клас майстри Запоріжжя патріотизм промо-акція социальный центр "Проміння" читацьке об'єднання