Архивы

flag

 

Нещодавно в бібліотеці — філії №1 для дорослих відбувся захід, присвячений державному Прапору України. Це вже другий захід, який висвячує тему державної символіки. Перший — був про Гімн України. Були запрошені учні 8-го класу, школи №29.

У 2016 році виповнюються чверть століття Незалежності нашої країни.

Протягом всього року та напередодні свята бібліотеками будуть проводитись різноманітні заходи, присвячені цій даті.

У зв’язку з цією подією у нашій бібліотечній системі для дорослих об’явлено загальносистемний конкурс «З Україною у серці». У рамках конкурсу і пройшов наш патріотичний захід.

 

Кожна держава у світі має свій Герб, Гімн, Прапор — це офіційні ознаки державності.

IMG_0133Бібліотека, як центр культури та просвітницької діяльності, має розширювати та популяризувати інформацію про символи та символіку своєї держави, тим самим, виховуючи почуття громадськості та патріотизму у підростаючого покоління.

Без державного прапору не відбувається жодна визначна подія в Україні та поза її межами (якщо ця подія пов’язана з нашою державою).

У кожен символ держави закладена певна інформація стосовно відповідної країни:

у гімні – в його змісті,

у гербі – у конфігурації його деталей,

у прапорі – в наборі його кольорів, їх розташуванні відносно один одного та наявності на полотнищі інших деталей.

  «Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба» — ці слова красномовно характеризують сутність двох кольорів українського Прапору, та пояснюють їх розташування відносно один одного.IMG_0109

Кожен з українців повинен поважати та гордитися нашим державним Прапором. Про те, яким має бути ставлення громадян до свого прапору, йшлося у ході розмови.

Під час виховних занять було здійснено екскурс в минуле, що пов’язано з історією державного Прапору України, з тим, як змінювався його зовнішній вигляд  на протязі століть. Про його сутність, образ, роль Прапору у сучасному житті країни розповідали працівники бібліотеки супроводжуючи розповідь слайд-презентацією.

IMG_0142

 

 

У рамках заходу було проведено майстер — клас з виготовлення прапору – сувеніру, а також нанесення патріотичних малюнків (синьо-жовтих сердечок та стрічок) на долоні всім бажаючим.

IMG_0178

 

 

 

Окрім сувенірів та малюнків учнів пригостили ще й цукерками у патріотичних синьо-жовтих обгортках (виробництва нашої Запорізької кондитерської фабрики).

Завідуюча  б/ф  №1  Тимченко Т.О.

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Март 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик Победа ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках майстер-клас майстри Запоріжжя парад вишиванок патріотизм промо-акція социальный центр "Проміння" читацьке об'єднання