Архивы

flag

 

Нещодавно в бібліотеці — філії №1 для дорослих відбувся захід, присвячений державному Прапору України. Це вже другий захід, який висвячує тему державної символіки. Перший — був про Гімн України. Були запрошені учні 8-го класу, школи №29.

У 2016 році виповнюються чверть століття Незалежності нашої країни.

Протягом всього року та напередодні свята бібліотеками будуть проводитись різноманітні заходи, присвячені цій даті.

У зв’язку з цією подією у нашій бібліотечній системі для дорослих об’явлено загальносистемний конкурс «З Україною у серці». У рамках конкурсу і пройшов наш патріотичний захід.

 

Кожна держава у світі має свій Герб, Гімн, Прапор — це офіційні ознаки державності.

IMG_0133Бібліотека, як центр культури та просвітницької діяльності, має розширювати та популяризувати інформацію про символи та символіку своєї держави, тим самим, виховуючи почуття громадськості та патріотизму у підростаючого покоління.

Без державного прапору не відбувається жодна визначна подія в Україні та поза її межами (якщо ця подія пов’язана з нашою державою).

У кожен символ держави закладена певна інформація стосовно відповідної країни:

у гімні – в його змісті,

у гербі – у конфігурації його деталей,

у прапорі – в наборі його кольорів, їх розташуванні відносно один одного та наявності на полотнищі інших деталей.

  «Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба» — ці слова красномовно характеризують сутність двох кольорів українського Прапору, та пояснюють їх розташування відносно один одного.IMG_0109

Кожен з українців повинен поважати та гордитися нашим державним Прапором. Про те, яким має бути ставлення громадян до свого прапору, йшлося у ході розмови.

Під час виховних занять було здійснено екскурс в минуле, що пов’язано з історією державного Прапору України, з тим, як змінювався його зовнішній вигляд  на протязі століть. Про його сутність, образ, роль Прапору у сучасному житті країни розповідали працівники бібліотеки супроводжуючи розповідь слайд-презентацією.

IMG_0142

 

 

У рамках заходу було проведено майстер — клас з виготовлення прапору – сувеніру, а також нанесення патріотичних малюнків (синьо-жовтих сердечок та стрічок) на долоні всім бажаючим.

IMG_0178

 

 

 

Окрім сувенірів та малюнків учнів пригостили ще й цукерками у патріотичних синьо-жовтих обгортках (виробництва нашої Запорізької кондитерської фабрики).

Завідуюча  б/ф  №1  Тимченко Т.О.

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Март 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031