Архивы

 ук Благодійний фонд «ОВЕС» запроваджує всеукраїнську акцію зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришочок-закруток для протезування воїнів АТО. Пластикова пляшка та кришка, вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються, а кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця. На один якісний індивідуальний протез потрібно 80 тис. пляшок із кришками. Дана акція водночас вирішує дві проблеми — екологічну та соціальну.

Центральна бібліотека ім. Крупської та бібліотеки-філії ЦБС для дорослого населення вважають за свій громадський обов’язок долучитися до такої благородної акції як це зробили інші вшановані організації.

Запрошуємо і Вас приєднатися до збору кришечок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Навіть якщо допоможемо одному герою – це вже Божа справа.

Які саме кришки підходять для переробки:

— тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв,     соків, молока, йогуртів тощо);
— будь-якого розміру;
— тільки чисті кришечки.

Чому саме кришечки? Тому що вони маленькі, їх легко збирати та можна зберігати компактно.

Звертайтеся у ЦБ ім. Крупської за адресою:

вул. Гоголя, 66. Тел. 764-21-48

та у бібліотеки-філії (адреси та телефони див. у розділі «Контакти»)

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Август 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл   Сен »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик Победа ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках майстер-клас майстри Запоріжжя парад вишиванок патріотизм промо-акція социальный центр "Проміння" читацьке об'єднання