Архивы

DSCN0890На початку лютого в ЦБ ім. Крупської відбулося відкриття читацького об’єднання активного довголіття  «Будьте здорові! Книга вас лікує».

Для своєї  першої зустрічі бібліотекарі на прохання читачів торкнулися теми гіпертонії. Про цю хворобу детально розповіла гостя читачів — сімейний лікар поліклініки № 1 Бондар Марія Вадимівна.DSCN0881

Вона також відповіла на численні запитання присутніх. Говорить пані  Марія просто, зрозуміло і  водночас  яскраво і образно.

А далі підключилася до процесу лікування книга.  Бібліотекарі підготували два перегляди: один з них – «Книга лікує» (було представлено з одного боку, науково-популярну літературу про здоров’я; з іншого боку, художню літературу, яка має чудовий бібліотерапевтичний ефект).

Тематичний майданчик «Гіпертонія: чого вам не  скаже лікар» пропонував підбірку інформатеріалів про способи лікування тиску.DSCN0879

Разом вчилися виконувати комплекс фізичних  вправ для нормалізації тиску,  переглянули фільм про миттєві засоби впливу на стан судин.DSCN0876

Кожен отримав пам’ятку «Бібліотерапія, або Лікуємося книгою» з переліком художніх  творів, які дуже позитивно впливають на  фізичне здоров’я та психічний стан людини.

Огляд біля перегляду «Книга лікує» дав можливість більш конкретно з такими книгами-лікарями познайомитись.

Закінчилося перше засідання читацького об’єднання  корисним чаюванням. М’ята, меліса, елеутерокок та інші трави наповнили чудовими ароматами всю бібліотеку. Найбільшою популярністю користувався чай з листями лимоннику.

Читачам захід дуже сподобався. Це відчувалося  по тому, як зацікавлено вони слухали, не хотіли  потім розходитись і відразу почали обговорювати тему наступної зустрічі. Вони домовилися з лікарем бесіду про хвороби судин і як захищатися від стресів. Була пропозиція поєднати такі бесіди з поетичною сторінкою, бо художнє слово для людини – це теж чудові ліки.

Завідуюча методико-бібліографічним відділом Семешко В.Г.

 

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Февраль 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв   Мар »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик Победа ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках майстер-клас майстри Запоріжжя парад вишиванок патріотизм промо-акція социальный центр "Проміння" читацьке об'єднання