Архивы
Пилип Юрик

Пилип Юрик

Нещодавно у  Центральній міській  бібліотеці відбулося велике  свято  літератури рідного краю – відомий запорізький  поет і журналіст  Пилип Юрик презентував  читачам  і бібліотекарям три свої  нові книги. Це  поетична збірка  громадської лірики «Поклик  Святослава», сатиричні вірші «Осляче  тріо» та бувальщини під  назвою «Де  ти вештався?».

Пилип Сергійович розповів про  історію  створення своїх нових доробків. DSCN0673А далі його вітали  друзі по перу та в житті  відомі  майстри  слова й  такі ж як, і автор, улюбленці  наших читачів і всіх бібліотекарів  —  чарівна  жінка і поетеса  Вікторія Сироватко,

Вікторія Сироватко

Вікторія Сироватко

срібний голос  Запоріжжя , автор кількох публіцистичних книг Василь Якович Федина,

Василь Якович Федина

Василь Якович Федина

лауреат  премії імені Івана  Франка,

Костянтин Сушко

Костянтин Сушко

письменник і журналіст Костянтин Сушко, а також  журналіст і поет – гуморист, лауреат багатьох премій,  головний редактор  усіх книг  Пилипа Юрика і  найщиріший   його друг Микола Білокопитов.

Микола Білокопитов

Микола Білокопитов

Анатолій Сердюк

Анатолій Сердюк

Заслужений діяч культури України  Анатолій Сердюк  заспівав пісню на слова  пана Юрика із пісенної збірки «Калина хортицька», яку Пилип Сергійович видав раніше, але не презентував. Та ця  книга, яку автор присвятив пам’яті свого рідного  брата Віктора, згадувалась настільки часто, що ми б сказали,  відбулася і її презентація.

І дійсно, пісенник (разом з нотами)  чудовий. У цій збірці не тільки пісні на слова автора, але й його переклади з французької відомих нині пісень зарубіжних авторів. Пилип Сергійович  розповів, що  з перекладом йому допомагала дружина – відома журналістка Віра  Павлівна. Вона вільно володіє французькою — це по-перше, а по-друге, пані Віра завжди була і музою, і суворим суддею творів свого чоловіка. На презентації   Віра Павлівна,  як вона висловилась сама,  працювала  журналістом від газети «Запорізька правда».

Заключну частину презентації    Пилип Сергійович  читав твори із нових збірок, особливо громадянську лірику. Читав чудово, самі ж твори надзвичайно гострі і влучні, як раз відповідають нинішній ситуації в країні. Всі бажаючі отримали автограф Пилипа Юрика і спитали про все, що  їх цікавило.

Ми дуже шануємо  Пилипа Сергійовича  за його талант, за надзвичайну  шляхетність і  щирість, за  сміливий талант  та  активну громадську  позицію. Він побував як журналіст у зоні АТО і розповів нам про  високий бойовий дух наших воїнів.

Пилип Сергійович – давній друг наших бібліотек : ось уже більше 20 років він допомагає розповідати на шпальтах наших газет про діяльність бібліотекарів, за що ми надзвичайно йому вдячні.

 

Вельмишановний Пилипе Сергійовичу! Вітаємо Вас із новими книгами і бажаємо міцного здоров’я та  здійснення   Ваших усіх творчих планів.

Інтерв'ю у "винуватця" свята

Інтерв’ю у «винуватця» свята

Завідуюча методико-бібліографічним відділом Семешко В.Г.

Оставить комментарий