Архивы

В Центральній бібліотеці  ім. Крупської відбулася зустріч з мелітопольським письменником-краєзнавцем Сергієм Авдєєнком.

Письменник  Сергій Авдєєнко

Письменник
Сергій Авдєєнко

Вже кілька років поспіль автор надсилає свої книги до Центральної  бібліотеки м. Запоріжжя.

І бібліотекарі, і читачі мали змогу познайомитися як з історико-документальними  творами автора («Последний атаман», «Тайны императора», «Павло Ловецький: людина і письменник»), так  і з художніми книгами («Служили два товарища», «Смерть сексота» та інші.)

Тому бажання познайомитися з талановитим автором закономірне. Тим більше, що Сергій Іванович – людина цікава й ерудована, довгий час вивчає історію своєї  малої батьківщини і має прекрасні дослідницькі матеріали.

Зустріч розпочалась віртуальною подорожжю по славному Мелітопольському краю, його найбільш визначним місцям.

Автор привіз у Запоріжжя свою нову книгу «Память. Рассказы о знаменитых мелитопольцах», презентація якої і  відбулася 17 квітня у читальному залі Центральної бібліотеки. В книзі розповідається про людей, імена яких відомі не тільки в Мелітополі , в нашій країні, але й далеко за її межами. Всі вони залишили свій вагомий слід в історії, але мало хто знає, що вони родом з Мелітополя.  Книга розрахована на широке коло читачів, не байдужих до історії свого краю і своєї Батьківщини.DSC08403

Презентував письменник також книгу «Александр Тишлер и Мелитополь» про відомого українського  художника, уродженця Мелітополя. І хоча книга побачила світ у 2012 році, для запорізьких читачів вона стане відкриттям. Адже А.Тишлер – всесвітньовідомий художник ХХ ст., який був один з небагатьох , хто шукав у мистецтві нові шляхи. Автор книги зібрав матеріали  про художника, які свідчать про те, що витоки творчості талановитого майстра завжди починалися з  малої батьківщини.

Сергій Авдєєнко виявився не менш талановитим автором гумористичних творів і навіть дитячих казок.

Бажаємо Сергію Івановичу здоров’я та нових творчих успіхів і налаштовуємося на нову зустріч.

 

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Апрель 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    Май »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930