Архивы

В Центральній бібліотеці  ім. Крупської відбулася зустріч з мелітопольським письменником-краєзнавцем Сергієм Авдєєнком.

Письменник  Сергій Авдєєнко

Письменник
Сергій Авдєєнко

Вже кілька років поспіль автор надсилає свої книги до Центральної  бібліотеки м. Запоріжжя.

І бібліотекарі, і читачі мали змогу познайомитися як з історико-документальними  творами автора («Последний атаман», «Тайны императора», «Павло Ловецький: людина і письменник»), так  і з художніми книгами («Служили два товарища», «Смерть сексота» та інші.)

Тому бажання познайомитися з талановитим автором закономірне. Тим більше, що Сергій Іванович – людина цікава й ерудована, довгий час вивчає історію своєї  малої батьківщини і має прекрасні дослідницькі матеріали.

Зустріч розпочалась віртуальною подорожжю по славному Мелітопольському краю, його найбільш визначним місцям.

Автор привіз у Запоріжжя свою нову книгу «Память. Рассказы о знаменитых мелитопольцах», презентація якої і  відбулася 17 квітня у читальному залі Центральної бібліотеки. В книзі розповідається про людей, імена яких відомі не тільки в Мелітополі , в нашій країні, але й далеко за її межами. Всі вони залишили свій вагомий слід в історії, але мало хто знає, що вони родом з Мелітополя.  Книга розрахована на широке коло читачів, не байдужих до історії свого краю і своєї Батьківщини.DSC08403

Презентував письменник також книгу «Александр Тишлер и Мелитополь» про відомого українського  художника, уродженця Мелітополя. І хоча книга побачила світ у 2012 році, для запорізьких читачів вона стане відкриттям. Адже А.Тишлер – всесвітньовідомий художник ХХ ст., який був один з небагатьох , хто шукав у мистецтві нові шляхи. Автор книги зібрав матеріали  про художника, які свідчать про те, що витоки творчості талановитого майстра завжди починалися з  малої батьківщини.

Сергій Авдєєнко виявився не менш талановитим автором гумористичних творів і навіть дитячих казок.

Бажаємо Сергію Івановичу здоров’я та нових творчих успіхів і налаштовуємося на нову зустріч.

 

Оставить комментарий

SITE TRANSLATOR
Апрель 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    Май »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Метки
English123 Іван Франко Бібліотека-філія №1 Бібліотека-філія №8 Бібліотека ім. Б. Хмельницького Бібліотека ім. Комарова Бібліотека ім. Лісняка Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка Бібліотека ім. Чубаря Вікторія Сироватко Голодомор Запорожье Костянтин Сушко Лариса Карась Микола Білокопитов Пилип Юрик ЦБ ім. Крупської Центральна бібліотека м.Запоріжжя Ярослава Дегтяренко акція библиодесант библиотека-филиал № 17 брати Капранови бібліодесант бібліотека-філія №2 бібліотека-філія №3 бібліотека-філія №6 бібліотека-філія №7 бібліотека-філія №9 бібліотека-філія №11 бібліотека-філія №13 бібліотека-філія №14 бібліотека-філія № 14 бібліотека-філія №18 бібліотека-філія №20 бібліотечні майданчики військовий ліцей "Захисник" инновации в библиотеках ліцей "Захисник" майстер-клас майстри Запоріжжя патріотизм промо-акція социальный центр "Проміння" читацьке об'єднання