Тарас Шевченко

Сучасність Шевченка крізь віки …
9-10 березня — дні , коли з великою шаною згадуємо генія України — Тараса Григоровича Шевченка. Його вірші — невичерпне джерело мудрості.
Написані понад століття тому поезії Шевченка сучасні та актуальні й досі. Вони змушують нас думати, мотивують діяти задля збереження української державності.
«Кобзар» — збірка віршів Т.Г. Шевченка — книга буття українського народу, настільки прониклива й водночас життєстверджуюча, завдяки якій і називають Шевченка Кобзарем.
Пропонуємо до вашої уваги репринтне видання з правилами правопису 1928р., який і історично і фонетично наближений до мови, якою промовляв до нас Поет. Гортаючи сторінки цього видання ви зможете відчути геніальну особистість Кобзаря, осягнути історичну пам’ять народу, його віковічне прагнення до самовизначення та повноцінного утвердження у світовій культурі.
Також у #bibliohub є особливе видання — «Кобзар» польською мовою.

Орхан Памук

Сьогодні пропонуємо книжки Нобелівського лавреата Орхана Памука, володаря найвищих світових премій, протягом років він залишається авангардним письменником, а його проза відрізняється свободою стиля. Твори турецького письменника вийшли мільйонними тиражами в усьому світі та перекладені на 63 мови
Основні теми у творчості автора :
— співіснування Сходу і Заходу,
— конфлікт між ісламом і християнством,
— між минулим і майбутнім; проблеми пошуку самоідентифікації цілого народу і особистості. Це сучасна, новаторська, якісна література
Проведіть весну правильно: разом з книгою